Представники місцевих центрів проводять роз’яснювальну роботу з неприбутковими організаціями

Деталі

фото ГО1 січня 2017 року спливає термін для неприбуткових організацій (громадських, благодійних організацій, всіх асоціацій, творчих спілок, інших) з перереєстрації своїх установчих документів. Тому до кінця поточного року усі громадські організації повинні внести необхідні зміни для того, щоб не сплачувати податки.

Необхідність внесення змін в статути громадських організацій пов'язана з тим, що з 1 січня 2015 року вступили в дію зміни в Податковому Кодексі України, а 1 січня 2017 року спливає термін для неприбуткових організацій з перереєстрації установчих документів відповідно до нових вимог. Тому, всі організації, створені до 1 січня 2015-го, повинні обов'язково внести зміни до своїх статутів, а створені пізніше - перевірити документи на відповідність податковому законодавству.
Нові редакції установчих документів повинні відповідати вимогам п. 133.4.1-133.4.2 Податкового кодексу України щодо неприбутковості організацій.
У період з 21 по 25 листопада у Чернігівській області місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, за участю спеціалістів бюро правової допомоги, проводилися зустрічі з представниками громадських організацій з роз'яснення необхідності внесення змін до їх установчих документів. Так, завдяки проведеним зустрічам, роз'яснення отримали представники 109 громадських організацій, які здійснюють свою діяльність на території Чернігівської області.
Отже, з метою уникнення виключення з реєстру неприбуткових установ та організацій з 1 січня 2017 року, неприбуткові організації мають можливість звернутись, за вибором, до центрів надання адміністративних послуг, державних реєстраторів територіальних органів Міністерства юстиції України чи місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги для своєчасної реєстрації нових редакцій своїх установчих документів.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua