Багатодітна родина отримала подарунки від Святого Миколая

Деталі

PC19003519 грудня 2016 року працівники Ніжинського місцевого центру з надання БВПД спільно із соціальними працівниками Ніжинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді привітали багатодітну родину зі святом.

Вважається, що святий Миколай - це покровитель та заступник дітей. Згідно з повір'ям, він спостерігає за дитиною цілий рік, записуючи хороші і погані вчинки у свою чарівну книжечку. Саме тому діти так чекають це свято, бо кожен сподівається отримати подарунки. В родині Ярмаків четверо дітей різного віку: 2 дівчинки-школярки, одна – відвідує садочок та найменший хлопчик, ще немає року. Це дружна родина, де кожен піклується про іншого, підтримує, допомагає. Солодощі, мандарини, іграшки, зошити, записнички, маркери – всі подарунки порадували дітей та додали позитивного настрою дорослим.
Дорогі діти та дорослі! Прийміть щирі вітання з Днем святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят, коли кожна людина сподівається на своєрідне диво та здійснення заповітної мрії, адже, окрім подарунків, це свято приносить у кожну оселю радість, надію та любов.


Колектив Ніжинського місцевого центру
з надання безоплатної вторинної правової допомоги

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua