Працівники Бюро правової допомоги навчалися працювати зі ЗМІ

Деталі

unnamed 226 грудня заступник начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Вероніка Рибак провела тренінг для працівників Бюро по роботі зі ЗМІ та написанню статей.

Під час свого виступу Вероніка Рибак зауважила, що висвітлення роботи Бюро є надзвичайно важливим для населення. Саме проведення інформування про Бюро та послуги, які людина може отримати.
В своєму виступі працівниця Регіонального центру розказала про структуру коректного написання прес-анонсів, прес-релізів та пост-релізів. Вона підкреслила, що «інтегратори», які працюють у Місцевих центрах можуть допомагати в написанні матеріалів.
«Я розумію, що Ви не журналісти. Однак, матеріали, які з’являються у ЗМІ про Вашу роботу – це Ваше і Наше обличчя», - зазначила Вероніка Рибак.unnamed

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua