Особі без громадянства допомогли зібрати документи для отримання громадянства та паспорта громадянина України

Деталі

BPDНаприкінці грудня минулого року до відділу «Сновське бюро правової допомоги» Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася Наталія Ф. мешканка села Попільня Сновського району з проханням допомогти їй отримати паспорт громадянина України. Наталія, 14 грудня 1984 року народження, народилася і виросла в м. Сновськ.

Батьки Наталії вели аморальний спосіб життя, вихованням доньки не займалися. Для отримання паспорта дівчина будучи в шістнадцяти річному віці зверталася до Щорського районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській області, але за відсутності свідоцтва про народження паспорт вона не отримала. В 2003 році Наталка отримала атестат про повну загальну середню освіту і переїхала жити до села Попільня, з батьками стосунків не підтримувала. Увесь цей час Наталка проживала без документів що посвідчують особу, без реєстрації місця проживання, не маючи роботи в будинку цивільного чоловіка. В квітні 2016 року померла її мати і Наталка знайшла своє свідоцтво про народження. Звернувшись з даним документом до районного сектору Управління державної міграційної служби України, з метою отримання паспорта громадянина України, Наталці було відмовлено в зв’язку з відсутністю підтверджуючих документів про перебування її на території України в неповнолітньому віці станом на 13 листопада 1991 року (дата набрання чинності Закону України «Про Громадянство України»). З метою забезпечення реалізації Наталією Ф. свого права на отримання громадянства та паспорта громадянина України заступником начальника відділу «Сновське бюро правової допомоги» Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іриною Литвиненко зібрано пакет документів, що підтверджує факт перебування її в неповнолітньому віці, станом на 13 листопада 1991 року, на території України. На підставі зібраних документів складено та передано (5 січня 2017 року) до суду заяву про встановлення факту постійного проживання на території України. Нагадуємо, що фахова правова допомога надається відділом «Сновського бюро правової допомоги» Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Сновськ, вул. Миру, 51а т. 2-13-48(94). Також за правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД з 9-00 до 18-00 за адресою: м. Мена, вул. Героїв АТО, буд. 9. тел: 3-30-01 та на єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua