Проведено зустріч зі студентами юридичного відділу Чернігівського кооперативного коледжу

Деталі

XKCqOucKUs4З метою посилення практичної компетентності майбутніх правників 02 березня 2017 року заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Олеся Пирковська та голова територіального відділення ГО «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» Микола Росомаха зустрілися зі студентами юридичного відділу Чернігівського кооперативного коледжу Чернігівської облспоживспілки.

Захід пройшов за темою «Забезпечення доступу до правової допомоги у кримінальному процесі». Для присутніх були висвітлені основоположні аспекти безоплатної вторинної правової допомоги в Україні. Також, правознавці розповіли слухачам про професійні тонкощі здійснення захисту під час розгляду справи у суді та поділилися власним практичним досвідом. Студенти охоче спілкувалися з доповідачами, ставили запитання. Зустріч відбулася у форматі конструктивного діалогу між молоддю та фахівцями у галузі права.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua