У Корюківській об’єднаній територіальній громаді відбувся спільний прийом громадян

Деталі

226 травня 2017 року на базі Корюківського бюро правової допомоги відбувся прийом громадян з юридичних питань. Прийом проводили директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олегом Трейтяком, за участю працівників бюро правової допомоги.

За вирішенням правових питань звернулося 3 особи. Вони мали необхідність в отриманні консультацій з таких питань: незаконне оголошення догани, механізм перерахунку пенсії та зарахування періоду роботи до загально трудового стажу, порядок оскарження дій районного державного реєстратора.3
Нагадуємо, що за правовою допомогою можна звернутися до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. П'ятницька, 39, оф. 711.
За отриманням правових консультацій та захистом своїх прав мешканці Корюківського району можуть звернутись до Корюківськогот бюро правової допомоги за адресою: м. Корюківка, вул. Вокзальна, 24 або зателефонувати (04657) 2-11-32.
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.1

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua