Відкритий лист щодо проведення конкурсу на посаду директора Координаційного центру

Деталі

IlovebvpdМи, команда системи безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області, хочемо звернутися до Міністра юстиції України Павла Петренка (@https://www.facebook.com/PavloPetrenko.official/?ref=br_rs#)!!!

Система в якій ми працюємо сьогодні, вже довгий час є прикладом для наслідування багатьох державних установ України. Після Революції гідності, люди, які були зневірені у будь-що, почати довіряти саме цій системі. Проводячи конкурси на посади начальників Бюро правової допомоги в минулому році, ми робили відкритті засідання комісій, залучали громадськість. І саме така відкритість та прозорість дала можливість людям почати нам довіряти і нашій роботі. Для нас дуже важлива ця довіра жителів України та інститутів громадянського суспільства.

Ця довіра жителів України не повинна бути втраченою. Тому, ми працівники системи БВПД Чернігівської області, звертаємося до Вас з проханням провести НОВИЙ прозорий та публічний конкурс з відбору директора Координаційного центру з надання правової допомоги за участі громадськості та партнерських організацій.

#БВПД #правова_допомога #Павло_Петренко #Чернігівська_область #безоплатна_допомога

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua