Проводимо інформаційно-консультаційні семінари в центрах зайнятості

Деталі

Ніжин 2З метою підвищення правової обізнаності населення стосовно прав та свобод людини і громадянина, а також  надання особам консультаційної підтримки для вирішення проблемних питань працівники Ніжинського місцевого центру та бюро правової допомоги  протягом  останніх 3 тижнів   взяли участь у  8 тематичних семінарах для осіб, що перебувають на обліку у центрах зайнятості.  

На виконанняМеморандуму про співпрацю між Координаційним центром з надання правової допомоги та Державною службою зайнятостіпрацівники системи БПД систематично  проводять інформаційно-консультаційні  семінари  у центрах зайнятості. Так,  правопросвітницькі семінари та консультування клієнтів відбулися  у центрах зайнятостіБобровицького, Борзнянського, Варвинського, Носівського, Ніжинського, Талалаївського районах. Носівка

Семінари «Легальна зайнятість – запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту»  пройшли у Варвинському районному центрі зайнятості (25.05.2017р.), Носівському районному центрі зайнятості (30.05.2017р. та 19.06.2017р.), у відділі сприяння зайнятості в Талалаївському районі (15.06.2017р.), де учасникам  семінару розповіли про шахрайство під час прийому  на роботу, закликали звертати увагу на документи, які треба укладати при працевлаштуванні (трудовий договір, цивільно-правова угода, контракт), а також нагадали про  належно оформлені трудові відносини, які є гарантією державного соціального захисту найманих працівників.

Працівники Бобровицького бюро правової допомоги провели семінари «Умови та порядок заключення і розірвання трудових договорів» (14.06.2017р.) та «Стаж, що зараховується при призначені пенсії» (18.05.2017р. та 24.05.2017р.) для новостворених фізичних осіб-підприємців .Talal

Спеціаліст Борзнянського бюро правової  допомоги виступив перед демобілізованими військовослужбовцями та воїнами АТО (17.05.2017р.), де розповів  про гарантії працевлаштування та навчання , а також можливість отримання безоплатної вторинної правової допомоги для захисту їх гідності, прав та добробуту.

«Як не стати жертвою телефонних шахраїв» - із цією темою працівники Ніжинського місцевого центру  виступили  перед клієнтами  міськрайонного центру зайнятості (19.06.2017р.). Присутні дізналися про хитрощі, які використовують шахраї, про типові ситуації та наслідки подій, а також поради , як себе захистити чи що робити , якщо ви стали жертвою шахраїв.

По завершенні  семінарів  усі  бажаючі  отримують  інформаційні буклети про безоплатну вторинну правову допомогу , а також флаєра із зазначенням адреси та контактних телефонів бюро.

Нагадаємо, за отриманням консультації та захистом своїх прав можна звернутися до Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м. Ніжин, вул. Богуна, 8 (3-й поверх) або за телефоном (04631) 2-40-05) та його структурних підрозділів ( бюро правової допомоги ), а також за номером цілодобової телефонної лінії – 0 800 213 103.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua