Де незгода – там часто шкода

Деталі

rozdil mainaВ червні 2017 року до Прилуцького бюро правової допомоги звернулася жінка із проханням допомогти вирішити суперечку із колишнім чоловіком щодо користування об’єктом спільної часткової власності, а саме автомобілем.
Захист прав громадянки здійснювала начальник Прилуцького бюро правової допомоги Аня Коваленко. В інтересах клієнтки центру було подано до Прилуцького міськрайонного суду позовну заяву про усунення перешкод у користуванні та визначення порядку користування автомобілем марки VOLKSWAGEN TRANSPORTER, 1993 року випуску.

Позовні вимоги були обґрунтовані рішенням Апеляційного суду Чернігівської області від 12.07.2017р., яким встановлено факт проживання однією сім’єю без реєстрації шлюбу та визнано за позивачем право власності на ½ частину зазначеного транспортного засобу, що дає їй право користуватися даним автомобілем.
Відповідач користувався автомобілем одноосібно, не враховуючи законних прав співвласника. За таких обставин, коли чоловік чинить перешкоди у користуванні автомобілем, позивач вправі захистити своє порушене право в судовому порядку шляхом встановлення порядку користування транспортним засобом.
Відповідно до положень ст.ст. 319,355,356,357,358,386,391 ЦК України, а також керуючись ст.ст. 10,60,212,213,215 ЦПК України , 11 липня 2017року Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області позов задовольнив. Відтепер, перешкоди мають бути усунені: в подальшому користуватися автомобілем власники будуть почергово, із передачею транспортного засобу щотижня.
За отриманням консультації та захистом своїх прав звертайтеся до Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м. Ніжин, вул. Богуна, 8 (3-й поверх) або за телефоном (04631) 2-40-05) та його структурних підрозділів ( бюро правової допомоги ), а також за номером цілодобової телефонної лінії – 0 800 213 103.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua