П’ять років працює система надання безоплатної правової допомоги

Деталі

За п’ять років роботи система надання безоплатної правової допомоги виправдала себе. Про це заявив заступник міністра юстиції Сергій Шкляр під час робочого візиту до Чернігова. За ці роки в Україні було відкрито 432 бюро правової допомоги. У реалізації реформи, каже заступник міністра, не пасе задніх і Чернігівщина. Разом із працівниками юстиції у Чернігові Сергій Шкляр підбив підсумки п’ятирічної роботи.

З 2016 року на Чернігівщині запрацювало 19 бюро правової допомоги і три центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Лише за рік, говорить директор регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Протченко, звернень до центрів та бюро правової допомоги стало значно більше.

Ірина Протченко, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: «Якщо взяти другий квартал 2016 і 2017 року, то звернень стало на 6 тисяч більше».

Юристи надають безоплатну правову допомогу у кримінальних справах, а бюро – у адміністративних та цивільних. 86 адвокатів в області працюють із центрами на контрактній основі.

Підсумки п’ятирічної роботи разом із працівниками юстиції в області підбив і заступник міністра юстиції Сергій Шкляр. Він зазначив, що цілком задоволений роботою Чернігівщини над реалізацією реформи.

Сергій Шкляр, заступник міністра юстиції: «Мені подобається. Думаю вони одні із кращих. По начальниках теж. Всі на своїх місцях, тобто я задоволений».

Загалом по Україні за п’ять років було відкрито 432 бюро правової допомоги. Вони, зокрема, надають безоплатну вторинну правову допомогу учасникам АТО, їх сім’ям, сиротам та переселенцям.

Чернігівська ОДТРК "Сівер Центр"

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua