Підсумкова нарада за рік роботи бюро правової допомоги пройшла у Чернігові

Деталі

DSC 009512 вересня у м.Чернігів відбулася підсумкова нарада за 1-й рік роботи бюро правової допомоги у Чернігівській області за головуванням директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірини Протченко.


Участь у нараді взяли працівники Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області, місцевих центрів та їх структурних підрозділів (бюро правової допомоги).

«Цей рік був різний для системи БПД Чернігівської області: часом було дуже важко, часом цікаво і відбувався стрімкий розвиток системи. За це рік ми зробили дуже багато. Про нас вже сьогодні говорять у всіх районах Чернігівської області», - підкреслила директор Регіонального центру з надання БВПД Ірина Протченко.

Вона зазначила, що за цей рік роботи до бюро за правовою допомогою звернулося 13 275 осіб, з них правових консультацій отримало 11 786 осіб, а письмову заяву про надання безоплатної вторинної правової допомоги написало 1483 особи і отримало таку допомогу 1434 особи. Адвокати захищали у суді інтереси 1375 осіб, а інтереси 71 особи захищали штатні працівники місцевих центрів.

Працівниками системи безоплатної правової допомоги у Чернігівській області було забезпечено роботу 396 виїзних мобільних пунктів та 96 дистанційних пунктів.

Працівниками місцевих центрів 158 особам надано доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції. З моменту роботи бюро працівники місцевих центрів провели 552 правопросвітницьких заходів.

Її слова доповнила заступник Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Олеся Пирковська. Вона проаналізувала роботу кожного місцевого центру в розрізі бюро правової допомоги. Олеся Пирковська наголосила на пріоритетах роботи на наступний рік, а також вона підкреслила, що потрібно посилювати здійснення представницьких функцій, правопросвітницької роботи та прокрашувати інформаційну кампанію про систему безоплатної правової допомоги.

За отриманням консультації та захистом своїх прав звертайтеся до:
Ніжинського місцевого центру з надання БВПД (м. Ніжин, вул. Богуна, 8 (3-й поверх) або за телефоном (04631) 2-40-05)
Менського місцевого центру з надання БВПД з 9-00 год. до 18-00 год. за адресою: м. Мена, вул. Героїв АТО, буд.9, тел.: (0244) 3-30-01.
Чернігівського місцевого центру з надання БВПД з 8-00 до 17-00 за адресою: м. Чернігів, пр.-т. Миру, буд. 49-а. тел: (0462) 77-51-68.
та їх структурних підрозділів (бюро правової допомоги ), а також за номером цілодобової телефонної лінії – 0 800 213 103.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua