У Чернігові презентували дослідження про те, як українці розуміють свої права

Деталі

121217 111 грудня 2017 року Центр інформації про права людини спільно з Програмою розвитку ООН в Україні провели у Чернігові «День прав людини у вашому місті», в рамках якого було представлено результати загальнонаціонального соціологічного дослідження «Що українці знають та думають про права людини», яке проводилося в минулому році. Участь у заході взяли представники Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області: заступник директора Олеся Пирковська та начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Ірина Бондаренко.

Запрошеними для участі у заході також стали – Регіональний координатор із зав’язків з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Чернігівській області Алла Лепеха, Голова правління «Освітнього дому прав людини в Чернігові» Сергій Буров, представники громадських організацій «МАРТ» та Чернігівського громадського комітету захисту прав людини. У першій частині заходу було організовано прес-конференцію для представників місцевих засобів масової інформації, в ході якої Олеся Пирковська висвітила стан функціонування системи безоплатної вторинної правової допомоги в Чернігівській області. Вона поінформувала присутніх про те, хто та в яких випадках може звернутися за фаховою правовою допомогою та відзначила тенденцію до зростання кількості звернень громадян до центрів з надання БВПД Чернігівської області.
У другій частині заходу у центрі Чернігова, де було організовано виставку із результатами соціологічного дослідження, учасниками зустрічі було проведено правове консультування мешканців міста та розповсюджено інформаційні матеріали правового спрямування.

121217 2

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua