Про переваги звільнення «за угодою сторін» говорили у Бобровицькому районному центрі зайнятості

Деталі

98562388555З метою проведення правопросвітницьких заходів, спрямованих на запобігання безробіттю, головний спеціаліст Бобровицького бюро правової допомоги Аня Улезько взяла участь у семінарах (15.12.2017р. та 20.12.2017р.) для осіб, що перебувають на обліку у Державній службі зайнятості.

В ході тематичного семінару «Звільнення «за власним бажанням» чи за «згодою сторін»?» працівник бюро розповіла про порядок звільнення з ініціативи працівника, строки відпрацювання, пояснила переваги звільнення «за угодою сторін» як для працівника так і роботодавця.46255221

Переваги звільнення «за угодою сторін» :
- припинення дії трудового договору має нейтральний характер (конструктивний діалог);
- у разі звільнення за угодою сторін законодавство не містить обмежень щодо строку відпрацювання (за домовленістю);
- право отримувати допомогу по безробіттю за місцем проживання, починаючи вже з 8-го дня після звільнення;
- запис у трудовій книжці про звільнення «за угодою сторін» для працівника у будь-якій ситуації є найбільш вигідним, а роботодавець більш захищений від оскарження працівником звільнення.
- у разі закриття підприємства практично неможливо звільнити за ініціативою роботодавця осіб пільгових категорій, для конструктивного вирішення питання в нагоді може стати звільнення «за угодою сторін».

За отриманням консультацій та захистом своїх прав звертайтесь до Бобровицького бюро правової допомоги (м.Бобровиця, вул.30 років Перемоги, б.13 або за телефоном (04632) 2-14-41.), Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м. Ніжин, вул. Богуна, 8 (3-й поверх) або за телефоном (04631) 7-16-15). Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua