Працівники місцевих центрів дізналися про стандарти якості надання БВПД у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі

Деталі

S295001013 лютого працівники місцевих центрів та їх структурних підрозділів в рамках тренінгу дізнавалися про стандарти якості надання БВПД у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі.

Тренінг провела заступник начальника Регіонального центру з надання безплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Олеся Пирковська.

Вона зазначила, що наказом Мін’юсту від 21.12.2017 № 4125/5 затверджені стандарти, якими мають керуватися адвокати при наданні безоплатної вторинної правової допомоги суб’єктам права на таку допомогу у цивільному та адміністративному процесах, а також представництві інтересів потерпілих і свідків, які мають право на БВПД, у кримінальному процесі (далі – Стандарти). Для інших адвокатів вони носять рекомендаційний характер, виступають підказкою та алгоритмом до дій у відповідному процесі.

Олеся Пирковська підкреслила, що окрім основних характеристик моделі надання правової допомоги, кожен стандарт включає посилання на джерела права, на яких він ґрунтується, та джерела інформації для перевірки дотримання стандарту.
Документ містить чотири розділи, які передбачають:
 16 загальних стандартів якості надання БВПД у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі;
 7 окремих стандартів якості надання БВПД на стадії досудового врегулювання цивільного/адміністративного спору;
 16 окремих стандартів надання БВПД під час судового розгляду цивільних та адміністративних справ;
 4 окремих стандартів здійснення представництва суб’єктів права на БВПД у кримінальному процесі.

Ця тема стала дуже актуальною для працівників місцевих центрів та їх структурних підрозділів у зв’язку з тим, що одним з їх повноважень є здійснення представництва інтересів громадян у судах.
За правовою допомогою можна звернутися до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. П'ятницька, 39, оф. 711.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua