На Чернігівщині обговорили співпрацю з громадськістю щодо реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО»

Деталі

28870482 1424593034336920 686384878261895168 o06 березня начальник відділу комунікації та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Вероніка Рибак та директор Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимир Бобруйко взяли участь у засіданні за «круглим столом» спільно з представниками Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області та представниками інститутів громадянського суспільства.


Захід проводився з метою визначення системного підходу до підвищення рівня правової культури як окремих громадян, так і суспільства в цілому, формування у громадян поваги до права, гуманістичних правових ідей, загальнолюдських та національних правових цінностей, подолання правового нігілізму, визначення дієвого механізму підвищення рівня правової поінформованості населення, сприяння забезпеченню вільного доступу громадян до правосуддя.

Учасники круглого столу мали змогу дізнатися про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.28870677 1424592841003606 5166342445834698752 n

Директор Чернігівського МЦ з надання БВПД Володимир Бобруйко зазначив, що одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному. Окремо він зупинився на категоріях осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

У своєму виступі він подякував Головному територіальному управлінню юстиції у Чернігівській області за плідну співпрацю у реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО».

Його слова доповнила начальник відділу комунікації та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Вероніка Рибак, яка зазначила, що в реалізації даного проекту значну роль відіграє громадський сектор і налагодження плідної співпраці сприятиме обізнаності людей у своїх правах. Також вона запропонувала об’єднати зусилля, проводити спільні заходи та виїзні прийоми на території громадських організацій.

За правовою допомогою можна звернутися до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. П'ятницька, 39, оф. 711.
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua