У Києві обговорили перспективи діяльності місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

09876куц345678919 та 20 березня 2018 року директори Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анатолій Єрмоленко, Чернігівського МЦ з надання БВПД Володимир Бобруйко та Ніжинського МЦ з надання БВПД Володимир Бригинець взяли участь у робочій зустрічі з огляду перспектив діяльності місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м. Київ).

Захід організований Координаційним центром з надання правової допомоги у співпраці з Ukrainian Legal Aid Foundation за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

В заході взяли участь 95 директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Робочу зустріч з вітальним словом відкрив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

В перший день зустрічі обговорили особливості роботи в регіонах, кращі практики та виклики для системи безоплатної правової допомоги. Учасники розподілилися на групи. Кожен директор мав змогу презентувати основні досягнення діяльності роботи місцевих Центрів.098765432345678

В другий день робочої зустрічі директори місцевих центрів спілкувались з Миколою Сіомою - директором Української фундації правової допомоги.

Під час ситуаційної вправи (кейсу) учасники виконали практичні завдання, під час яких визначали правильні та помилкові шляхи прийняття рішень в конкретних справах, проаналізували управлінські якості та зробили аналіз стейкхолдерів.

Окрім того, учасники заходу мали змогу поспілкуватися з заступником Міністра юстиції Денисом Чернишовим.098765434567

В ході жвавої дискусії учасники обговорили кращі практики державної системи безоплатної правової допомоги та виклики для неї при плануванні її подальшої діяльності.

Такі зустрічі є дуже конструктивними та мають на меті впровадження перспектив розвитку гарантованого державою захисту в регіонах.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua