Директор РЦ розповіла про безоплатну правову допомогу вперше призначеним представникам виконкомів ОТГ та районних рад

Деталі

IMG 09e039279ef89e77ab40da74e8fca735 V 123 квітня 2018 року в приміщенні Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірини Протченко провела навчання для вперше призначених працівників виконкомів рад об’єднаних територіальних громад, виконавчих апаратів районних рад, які раніше не працювали на посадах служби в органах місцевого самоврядування чи на державній службі.

В рамках заходу Ірина Протченко ознайомила присутніх з нормами чинного законодавства про безоплатну правову допомогу, роботою Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області та виконанням заходів щодо розвитку системи безоплатної правової допомоги. Більш докладно директор Центру розповіла про роботу Місцевих центрів з надання вторинної правової допомоги та їх структурних підрозділів – Бюро правової допомоги, які безпосередньо працюють у кожному районі Чернігівської області.

На завершення директор центру наголосила на можливості звернення за безоплатною правовою допомогою та ознайомила із Всеукраїнським просвітницьким проектом «Я маю Право!». Всі бажаючі отримали роздаткові матеріали «Я маю Право!».

IMG 09e039279ef89e77ab40da74e8fca735 VНагадуємо, за правовою допомогою можна звернутися до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області за адресою: м.Чернігів, ул. П'ятницька, 39, оф. 711, тел: (0462) 651-477, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0800 213 103

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua