До уваги адвокатів системи безоплатної вторинної правової допомоги!

Деталі

uvagaКоординаційним центром з надання правової допомоги та Благодійним Фондом «Право на захист» в рамках Проекту, що здійснюється у партнерстві з Агентством ООН у справах біженців в Україні (УВКБ), та спільно із Вищою кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури України оголошується відкритий конкурс на участь у дводенному тренінгу для юристів та адвокатів центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з усіх міст та областей України, які прагнуть отримати навички та підвищити кваліфікацію у правовому захисті біженців, шукачів захисту та осіб без громадянства на національному та міжнародному рівнях.

Під час навчання учасники будуть ознайомлені з актуальними проблемами захисту прав негромадян України, правозастосовною практикою, міжнародними стандартами у сфері надання захисту, практикою ЄСПЛ, іншими практичними аспектами правової допомоги біженцям, шукачам та особам без громадянства, а також навичками управління конфліктами та подолання стресів.

Тренінг проходитиме 24-25 жовтня 2018 року в м. Києві.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити заявку для участі в тренінгу за посиланням
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeIakA7lUgBuoijh-DBgpRLvT_SgjVdoCigaLAuKE3VXiK1Ag/viewform

Строк подачі заявок до 09 жовтня 2018 року, 18:00 (заявки, які будуть подані після зазначеного терміну, розглядатися не будуть).

Програма тренінгу буде надіслана кандидатам, які пройшли конкурсний відбір після 15 жовтня 2018 року.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасники, які пройдуть конкурсний відбір, беруть на себе зобов’язання щодо проходження всієї тренінгової програми.

Організатори покриватимуть транспортні витрати та витрати, пов’язані із проживанням та харчуванням на час проведення тренінгу.

За результатами навчання учасники отримають сертифікати. 
Джерело: http://sumy.legalaid.gov.ua/ua/ya-mayu-pravo/informatsiine-vydannia-yustytsiia-vidkryta-dlia-liudei/do-uvahy-advokativ-systemy-bezoplatnoi-vtorynnoi-pravovoi-dopomohy

 

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua