У Києві говорили про правовий захист біженців, шукачів захисту та осіб без громадянства

Деталі

0179524-25 жовтня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Олеся Пирковська, спільно з начальником відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оленою Приходько та адвокатом Сергієм Васильченком взяли участь у тренінгу «Правовий захист біженців, шукачів захисту та осіб без громадянства» для юристів та адвокатів центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) з усіх міст та областей України.

Під час свого виступу на тренінгу Олеся Пирковська розповіла про включення до сфери міжнародного захисту. Вона зазначила про важливість захисту прав та основоположних свобод біженців, шукачів захисту та осіб без громадянства. Розкрила суть основних ознак, за якими особа може визнаватися біженцем та ознайомила з міжнародно правовими документами, що регулюють такі питання.9727

В межах заходу присутні ознайомилися з: процедурою надання статусу біженця або особи, яка потребує додаткового захисту; інформацією по країні походження, як один із ключових елементів при аналізі заяви шукача захисту в Україні; особливостями правового представництва шукачів притулку та оскарження негативних рішень ДМС України; проблемами доказування у спорах в судах щодо статусу біженця, або особи, яка потребує додаткового захисту; особливостями застосування правил затримання іноземців до шукачів захисту в Україні; екстрадиційним арештом та порядком його оскарження; набуттям громадянства України; базовими навичками медіації; інструментами управління конфліктом; шляхами подолання стресів.

Захід організований благодійним фондом «Право на захист».09876347к58697658473

Нагадуємо, за правовою допомогою можна звернутися до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області за адресою: м.Чернігів, вул. П'ятницька, 39, оф. 711, тел: (0462) 651-477, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Єдиний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua