Про реалізацію конституційного права на захист говорили під час фахової зустрічі

Деталі

IMG 745912 грудня 2018 року в межах Всеукраїнського тижня права заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Олеся Пирковська взяла учать у фаховій зустрічі: «Реалізація конституційного права на захист», що проходила в Академіі державної пенітенціарної служби.

У заході також взяли участь науково-педагогічні працівники кафедр кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології; педагогіки та гуманітарних дисциплін, а також наукові співробітники науково-дослідного центру, представники філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області, Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, а також курсанти Академії ДПтС, викладачі та студенти Чернігівського інституту бізнесу і права.

Зустріч відбулася у форматі конструктивного діалогу між курсантами, студентами та фахівцями в галузі права. Модератором заходу виступила начальник науково-дослідного центру з питань діяльності органів та установ ДКВС України Вікторія Аніщенко.

Заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Олеся Пирковська та практикуючий адвокат Микола Росомаха проінформували присутніх про діяльність Центру, основоположні аспекти безоплатної вторинної правової допомоги в Україні, порядок звернення та надання безоплатної правової допомоги у разі порушення законних прав громадян.IMG 3156 1

У ході зустрічі уповноважений Управління забезпечення прав людини Національної поліції України в Чернігівській області Наталія Корицька розповіла курсантам про завдання та функції Управління, а саме, з якими питаннями можна до них звертатись, яким чином потрібно поводитися під час зустрічі з працівниками поліції, в яких випадках особа може бути затримана в порядку адміністративного та кримінального судочинства, які права має затримана особа та які обов’язки уповноваженої службової особи, яка здійснила затримання. Також було обговорено прогалини, які існують в адміністративному та кримінальному законодавстві.

Начальник філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Євгеній Скалюн та начальник Чернігівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Наталія Дудка розповіли присутнім про забезпечення конституційного права на захист клієнтів пробації та про співпрацю з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області в межах надання правової допомоги клієнтам пробації.IMG 74551

Під час проведення фахової зустрічі було підписано угоду про співпрацю між Академією Державної пенітенціарної служби та філією Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області.

Нагадуємо, за правовою допомогою можна звернутися до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області за адресою: м.Чернігів, вул. П’ятницька, 39, оф. 711, тел: (0462) 651-477, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Єдиний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua