У Чернігові відбувся черговий конкурс з відбору адвокатів, які надаватимуть безоплатну вторинну правову допомогу

Деталі

51135359 1985477395092683 4546588672295698432 oВідповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» з 03 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року проводився одинадцятий конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

До складу конкурсної комісії ввійшли директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області, голова конкурсної комісії Ірина Протченко; заступник директора РЦ, секретар конкурсної комісії – Олеся Пирковська; адвокат, Голова Ради адвокатів Чернігівської області – Галина Якуба; адвокат, який надає безоплатну вторинну правову допомогу у Чернігівській області – Михайло Дворніченко; заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області В’ячеслав Хардіков; завідувач сектору судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Наталія Зенченко; директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Володимир Бобруйко; начальник відділу правової інформації та консультацій Чернігівського МЦ – Юлія Бойко; адвокат, кандидат юридичних наук, завідувач кафедри кримінального права та правосуддя юридичного факультету Чернігівського національного технологічного університету – Михайло Головко.

За результатами першого етапу конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області, до участі у другому етапі було допущено 10 адвокатів із 11-ти, документи яких відповідали вимогам щодо їх професійного рівня. Участь у другому етапі конкурсу взяли 9 із 10-ти адвокатів, які підлягали оцінці у ході першого етапу конкурсу.

У ході індивідуальних співбесід із членами конкурсної комісії кандидати підлягали оцінюванню за критеріями: комунікабельності, емоційної врівноваженості, мотивації та здатності до представлення успішних практик надання ними правової допомоги.

Результати одинадцятого конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, будуть оприлюднені до 11 лютого 2019 року на офіційному сайті Координаційного центру з надання правової допомоги, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області.

На сьогодні вже 172 адвоката з Чернігівщини включені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, а центрами з надання правової допомоги нашого регіону лише за 2018 рік укладено 176 контракти з адвокатами.

Нагадуємо, за правовою допомогою можна звернутися до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області за адресою: м.Чернігів, вул. П'ятницька, 39, оф. 711, тел: (0462) 651-477, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Єдиний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua