Майбутні агенти з продажу дізнавалися про свої права у День виборів

Деталі

51420386 350429902352582 7303361955773808640 n08 лютого заступник директора Олеся Пирковська, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Олена Якубенко та директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко провели інформаційний захід «Мої права у День вибору» для студентів спеціальності агенти з продажу Чернігівського вищого професійно-технічного навчального закладу «Чернігівське вище професійне училище».

«Для отримання виборчого бюлетеня для голосування в день виборів Президента України члену дільничної виборчої комісії надається один із зазначених документів, який підтверджує особу та громадянство України », - підкресли працівники системи БВПД.
Серед таких документів:
- Паспорт громадянина України
- Тимчасове посвідчення громадянина України
- Військовий квиток

У разі якщо виборець , заповнюючи виборчий бюлетень, припустився помилки, він має право невідкладно звернутися з письмовою заявою до члена дільничної виборчої комісії, який видав цей бюлетень, з проханням видати інший виборчий бюлетень.

Нагадуємо, за правовою допомогою можна звернутися до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області за адресою: м.Чернігів, вул. П'ятницька, 39, оф. 711, тел: (0462) 651-477, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Єдиний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua