Робочий візит до смт. Куликівка

Деталі

250419 1Вчора директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Протченко спільно з представниками Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, виконавчої служби та нотаріату здійснили ряд заходів у смт.Куликівка.

У територіальному центрі соціального обслуговування проведено спільний прийом громадян. Громадянам, які звернулися з особистих питань було роз'яснено порядок отримання дозволу на будівництво будинку, прийняття спадщини та сплати заборгованості по аліментах.
250419 rdaНа семінарі працівників юридичних служб, юрисконсультів та інших категорій працівників місцевих органів виконавчої влади , територіальних органів центральних органів виконавчої влади, який був проведений в Куликівській райдержадміністрації, обговорювалися питання щодо роботи мобільних консультаційних пунктів в Куликівському районі, взаємодії з державними органами та реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО».
250419 licei2У ДПТНЗ «Куликівський професійний аграрний ліцей» учням розповідали що таке булінг, яки є види та як з нам боротися. Також, було роз»яснено основні положення Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

250419 licei1

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua