У філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області відбувся правоосвітній захід

Деталі

300519 p30 травня 2019 року на передодні Міжнародного Дня захисту дітей заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олеся Пирковська спільно з директором Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимиром Бобруйком провели правоосвітній захід в філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області. Слухачами були особи, віком до 18 років, які перебувають на обліку у підрозділах пробації, та студенти навчальних закладів міста Чернігова.

Участь у заході взяли також представники підрозділів пробації, поліції, Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
У ході зустрічі Олеся Пирковська поінформувала присутніх, що Регіональний центр надає безоплатну вторинну правову допомогу особам, до яких застосовано адміністративне затримання, адміністративний арешт; особам, які відповідно до положень кримінально процесуального законодавства вважається затриманими; особам, стосовно яких обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою; особам, стосовно яких у кримінальних провадженнях відповідно до положень Кримінального процесуального кодексу України захисник залучається слідчим суддею чи судом для здійснення захисту за призначенням або проведення окремої процесуальної дії; особам, засудженим до покарання у вигляді позбавлення волі.
300519Володимир Бобруйко розповів про категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги в цивільному та адміністративному порядку, та зосередив увагу на питаннях, з якими найчастіше звертаються громадяни за отриманням правових консультацій. Присутніх цікавили тонкощі поведінки під час адміністративного затримання та правила спілкування з працівниками поліції.
Додатково, присутні дізналися про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право», метою якого є підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб. Бажаючі отримали інформаційні матеріали «Я маю право», «Відповідальне батьківство» та системи безоплатної правової допомоги.
Нагадуємо, за правовою допомогою можна звернутися до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. П'ятницька, 39, оф. 711, або до Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Чернігів, пр-т Миру, буд. 49-а,офіс 709, тел: (0462) 77-51-68.
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua