Спілкуємось з підростаючим поколінням

Деталі

070619 107 червня 2019 року з метою підвищення рівня правової обізнаності дітей, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Олеся Пирковська та директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко завітали до вихованців Чернігівського дошкільного навчального закладу № 32 «Веселка».

070619 2

070619 3

В ході спілкування з дітьми, у формі інтерактивної гри, діти жваво відповідали на правові питання та зацікавлено роздивлялись малюнки, які ілюстрували права, закріплені в Конвенції ООН про права дитини (право на життя, освіту, громадянство, ім’я, на розвиток талантів, на навчання, на медичну допомогу тощо).
Не оминули увагою і обов’язки дитини, котрі повинні знати і виконувати діти в повсякденному житті.
Наприкінці спілкування, дітям були залишені олівці та розмальовки на правову тематику: «Знай свої права».
Нагадуємо, за правовою допомогою можна звернутися до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. П'ятницька, 39, оф. 711, або до Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Чернігів, пр-т Миру, буд. 49-а,офіс 709, тел: (0462) 77-51-68.

 

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua