Про роботу місцевих центрів говорили на Керівній раді

Деталі

110619 r11 червня 2019 року у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області, під головуванням директора центру Ірини Протченко, відбулося засідання Керівної ради Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області.
Участь у нараді взяли керівники Місцевих центрів, керівники структурних підрозділів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області.

Учасники засідання проаналізували стан виконання Доручення Координаційного центру з надання правової допомоги від 27 лютого 2019 року № 0388-19-5 щодо встановлення випробувального періоду для Менського, Ніжинського та Чернігівського місцевих центрів.
Так, актуальними були визначені завдання щодо проведення правопросвітницьких заходів; посилення роботи щодо взаємодії з партнерами у регіоні; підвищення ефективності роботи мобільних, дистанційних консультаційних пунктів; своєчасного наповнення даних до комплексної інформаційно – аналітичної системи; посилення контролю за перевіркою актів надання БВПД та інш.
Для посилення уваги та активізації заходів за визначеними Планами напрямами для порівняння було взято аналогічний період 2018 року та кількісні показники діяльності за встановленими критеріями оцінки.
Акцентувалася також увага щодо питань виконання кошторису, планування бюджетних коштів за видатками РЦ та МЦ на 2019 рік, кадрових змін та оренди приміщень.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua