В Сновську надано адресну безоплатну правову допомогу.

Деталі

190819 12В більшості випадків самотні особи, що живуть ізольовано від суспільства через обмежені фізичні можливості чи інші життєві обставини, не знають куди можна звернутись за допомогою та які права їм гарантовані в нашій державі. Такою ситуацією, нажаль, часто користуються недобросовісні компанії надавачі комунальних послуг. Тому, для захисту прав осіб з обмеженими фізичними можливостями та забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги 19 серпня начальник Сновського бюро правової допомоги Ірина Литвиненко, надала адресну безоплатну правову допомогу особі з особливими потребами за місцем її проживання.

На передодні, до Сновського бюро правової допомоги завітала сусідка особи, яка потребувала адресної правової допомоги(Дмитро). Надія, яка вже неодноразово зверталася за правовою допомогою, проінформувала працівника системи безоплатної правової допомоги про проблеми, що склалися у Дмитра .

Дмитро - є особою з особливими потребами, що проживає без сторонньої допомоги. Фахівцем місцевого бюро, було прийнято рішення відвідати згаданого громадянина за місцем його проживання для надання йому адресної правової допомоги. Під час консультації Ірина Литвиненко з’ясувала, що допомога потрібна для роз’ясненні порядку повернення невикористаної суми житлової субсидії, яка надавалася не у грошовій формі на кінець опалювального сезону.

Дмитро, просив допомогти провести звірку облікових даних лічильників та платіжних повідомлень за спожиті комунальні послуги. На усі порушенні питання фахівець системи БПД надала, вичерпну інформацію в межах чинного законодавства відповідно до: Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” та Порядку розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг,

Також, даній особі в межах інформаційної кампанії «Чесна платіжка», було роз’яснено рішення Уряду, щодо встановлення максимально допустимих граничних тарифів на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води, про чіткі покрокові алгоритми дій, які допоможуть захистити права споживачів житлово-комунальних послуг та щодо способів захисту своїх прав у разі отримання нечесної платіжки та надано інформаційні матеріали розроблені в межах правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!».

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua