В Чернігові відбулась керівна рада

Деталі

19092019Нового члена колективу безоплатної вторинної правової допомоги, нещодавно призначеного директора Менського місцевого центру Василя Колоса  вітали на керівній раді, котра відбулась 19 вересня в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області.

Участь в керівній раді взяли: директор Ніжинського місцевого центру Володимир Бригинець, директор Чернігівського місцевого центру Володимир Бобруйко, заступник директора Менського місцевого центру Роман Драгун, директор Регіонального центру Ірина Протченко та працівники місцевих центрів.

Під час керівної ради були озвучені  результати нещодавнього моніторингу, котрий здійснювали працівники Регіонального центру. Відзначили позитивні сторони, а також обговорили недоліки виявлені в ході моніторингу та визначили заходи які необхідно вжити для їх усунення.

Було перевірено стан виконання Доручення КЦ від 02.09.2019 р. №1936-19-2 про розроблення та затвердження плану правопросвітницьких заходів. Вирішувались питання, пов’язані з продовженням терміну оренди приміщень, які використовуються для розміщення бюро з надання правової допомоги. Було підняте питання про потребу в облаштуванні приміщень з необхідними умовами для належної підготовки до участі в судових засіданнях, складання процесуальних документів працівниками центрів, котрим було надано доручення на представництво інтересів громадян, що звернулись за правовою допомогою.

Було наголошено на необхідності додатково надавати письмові консультації громадянам, що звернулись за консультацією. Дана необхідність полягає в не завжди правильному сприйняттю громадянами усних консультацій та в подальшому розповсюдження некоректної інформації, а саме для запобігання цьому було прийнято рішення про необхідність надання письмових відповідей після отримання якої громадянин зможе уважно вичитати інформацію та звернутись за додатковими роз’ясненнями.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua