Про права військовослужбовців говорили під час візиту до смт. Десна

Деталі

270919 227 вересня 2019 року заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Олеся Пирковська спільно з начальником Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Людмилою Кузьміною та директором Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Віктором Тарасовим на території військової частини смт. Десна провели правове консультування військовослужбовців.

За правовими роз’ясненнями звернулося 10 осіб, які отримали інформацію з питань порядку надання щорічної відпустки та компенсації за невикористану додаткову відпустку, виконання рішення суду із стягнення боргу, виїзду малолітньої дитини за кордон, відновлення медичних документів, поліпшення житлових умов військовослужбовця та членів його родини, оформлення субсидії, оскарження рішень військового комісаріату, звільнення з військової служби у зв’язку із виїздом на постійне місце проживання за кордон.
Захід відбувся в рамках проекту «Посилення правової спроможності громад Чернігівської області», який реалізується Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103

270919 1

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua