Відбулися кущові семінари "Стандарти якості"

Деталі

26 06 14 Chernihiv26 червня, 10 липня та 7 серпня 2014 року в Чернігові відбулися кущові семінари "Стандарти якості надання безоплатної правової допомоги" для адвокатів Чернігівської області.

В ході семінарів обговорено питання запровадження Стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджених наказом Міністерства юстиції від 25.02.2014 № 386/5, який набрали чинності 1 липня поточного року, а також моніторингу дотримання адвокатами цих стандартів.

Семінари організовані у рамках проекту «Розвиток інституційної спроможності управління якістю надання безоплатної правової допомоги», що реалізується Українською фундацією правової допомоги за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги та центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Участь у семінарах взяли директор та заступник начальника відділу забезпечення якості правової допомоги Чернігівського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Протченко (26 червня та 7 серпня) та Олеся Пирковська (у всіх семінарах), голова КДКА Чернігівської області Жанна Максімова (26 червня), заступник начальника Головного управління юстиції в Чернігівській області Володимир Бобруйко (у всіх семінарах) та 57 адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua