Відбувся каскадний тренінг для адвокатів системи БВПД

Деталі

img2009-10 жовтня 2014 року відбувся каскадний тренінг на тему "Дії захисника із застосування окремих заходів кримінально-правового впливу, із забезпечення доступу до належної медичної допомоги та у кримінальному провадженні на підставі угод", для адвокатів, які працюють за контрактом з Чернігівським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Каскадний тренінг було організовано Координаційним центром та Чернігівським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з Українською фундацією правової допомоги за сприяння Міжнародного фонду «Відродження». З вступним словом до адвокатів звернулися директор Чернігівського Центру Ірина Протченко, голова КДКА Чернігівської області Жанна Максімова та заступник начальника Головного управління юстиції в області Володимир Бобруйко.


Каскадний тренінг провели адвокати-тренери Микола Росомаха та Володимир Кухта. В тренінгу взяли участь 25 адвокатів, що співпрацюють з Чернігівським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
У ході тренінгів обговорювались питання про дії захисника у кримінальному провадженні із застосування окремих заходів кримінально-правового впливу та про дії захисника із забезпечення доступу до належної медичної допомоги а також дії захисника у кримінальному провадженні на підставі угод.

IMG 5366

IMG 5368

IMG 5372

IMG 5374

IMG 5376

IMG 5412

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua