Завершився другий каскадний тренінг для адвокатів системи БВПД

Деталі

trening417 жовтня 2014 року завершився другий каскадний тренінг на тему "Дії захисника із застосування окремих заходів кримінально-правового впливу, із забезпечення доступу до належної медичної допомоги та у кримінальному провадженні на підставі угод", для адвокатів, які працюють за контрактом з Чернігівським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Каскадний тренінг було організовано Координаційним центром та Чернігівським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з Українською фундацією правової допомоги за сприяння Міжнародного фонду «Відродження». В перший день з вступним словом до адвокатів звернулися директор Чернігівського Центру Ірина Протченко та заступник начальника Головного управління юстиції в області Володимир Бобруйко.

Каскадний тренінг провели адвокати-тренери Микола Росомаха та Володимир Кухта. В тренінгу взяли участь 31 адвокат, що співпрацюють з Чернігівським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
У ході тренінгів обговорювались питання про дії захисника у кримінальному провадження із застосування окремих заходів кримінально-правового впливу та про дії захисника із забезпечення доступу до належної медичної допомоги а також дії захисника у кримінальному провадженні на підставі угод.

Загалом в каскадних тренінгах на тему "Дії захисника із застосування окремих заходів кримінально-правового впливу, із забезпечення доступу до належної медичної допомоги та у кримінальному провадженні на підставі угод" взяли участь 56 адвокатів.

IMG 5515

IMG 5559

IMG 5535

IMG 5564

Дивіться також Відбувся каскадний тренінг для адвокатів системи БВПД

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua