Робоча зустріч менеджерів з якості

Деталі

23 25 10 14 quality Treining22 та 23 жовтня у м. Чигирин, що на Черкащині, проходить робоча зустріч менеджерів з якості центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою обговорення підсумків перших місяців роботи системи управління якістю та подальшого її розвитку.
Під час зустрічі учасники обговорять підсумки за результатами анкетування адвокатів щодо труднощів у їх роботі, спостережень за роботою захисників у судах (що проходили впродовж серпня – вересня 2014 р.), результати інтерв'ювання клієнтів щодо якості отриманої ними правової допомоги від адвокатів системи БПД; а також матиме місце обговорення проектів розпорядчих документів Координаційного центру щодо подальшого впровадження інструментів управління якістю у системі безоплатної правової допомоги.


Участь у робочій зустрічі беруть представники Координаційного центру, міжнародного фонду «Відродження», посольства США в Україні, Американської асоціації юристів ABA ROLI, Української фундації правової допомоги, Канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», адвокати. Чернігівський обласний центр з надання БВПД представляє Олеся Пирковська, заступник начальника відділу забезпечення якості правової допомоги.
Захід проходить за підтримки міжнародного фонду «Відродження» та Української фундації правової допомоги.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua