Робочий візит директора Координаційного центру до м.Чернігів

Деталі

IMG 5816Сьогодні, 4 листопада 2014 року, з робочим візитом на Чернігівщині перебуває директор Координаційного центру Андрій Вишневський. В ході візиту відбулася зустріч Андрія Вишневського з начальником Головного управління юстиції у Чернігівській області Юрієм Власенком.
Також сьогодні у місті Чернігів пройшов 3-ій етап (індивідуальні співбесіди) 6-го конкурсу з відбору адвокатів до системи безоплатної правової допомоги. Участь у складі конкурсної комісії взяв директор Координаційного центру.
IMG 5808По закінченню Андрій Вишневський провів 2-годинну робочу зустріч із адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на Чернігівщині та співпрацюють із Чернігівським центром БВПД, а також 5 адвокатами, які сьогодні взяли участь в індивідуальних співбесідах у рамках конкурсу. У робочій нараді також взяли участь заступник начальника Головного управління юстиції у Чернігівській області Володимир Бобруйко, директор Чернігівського центру БВПД Ірина Протченко, голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Чернігівської області Жанна Максімова, секретар Ради адвокатів Чернігівської області Галина Якуба, представники Чернігівського центру БВПД.


IMG 5836Учасники обговорили актуальні питання та стан надання БВПД в області та в цілому у країні. Зокрема, низку системних змін, які торкнуться системи безоплатної правової допомоги, у зв'язку із нещодавно прийнятим Законом України «Про прокуратуру». Також мова йшла про стандарти якості надання БВПД та результати перших місяців роботи системи, посилення фінансової мотивації адвокатів у зв'язку із прийняттям нової редакції постанови «Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу», а також подальші перспективи розвитку системи та ін.
Окрім того, сьогодні Андрій Вишневський дав інтерв'ю представникам Чернігівського обласного радіо та взяв участь в інформаційній програмі "Студія "Діалог" на обласному телебаченні. Інтерв'ю Андрія Вишневського стосувалися індивідуальних співбесід у рамках конкурсу у Чернігові, останніх законодавчих змін у країні, які стосуються сфери безоплатної правової допомоги, роботи адвокатів системи, взаємодії системи із правоохоронними органами та майбутніх перспектив розвитку системи.

IMG 5827

IMG 5839

IMG 5803

IMG 5788

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua