Зустріч адвокатів із майбутніми юристами

Деталі

IMG 1811Відповідно до укладеної угоди між Чернігівським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Чернігівським національним технологічним університетом розпочато проведення правоосвітніх заходів у рамках проведення Всеукраїнського тижня права.
02 грудня поточного року заступник начальника відділу забезпечення якості правової допомоги Олеся Пирковська та адвокати, які співпрацюють із Центром (Микола Кашуба та Микола Росомаха), зустрілися зі студентами другого, третього та четвертого курсів юридичного факультету Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету. В рамках заходу було представлено презентацію на тему «Надання адвокатами безоплатної вторинної правової допомоги». Студенти навчального закладу мали змогу поспілкуватися з адвокатами та отримати успішний досвід ведення справ у судах.

IMG 1811IMG 1814

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua