Cемінар-тренінг на тему «Заборона дискримінації в практиці Європейського суду з прав людини та національне антидискримінаційне законодавство»

Деталі

evro urkВ рамках спільного проекту між Європейським Союзом та Радою Європи «Посилення спроможностей адвокатів та правозахисників щодо реалізації на національному рівні положень Європейської конвенції з прав людини та Європейської соціальної хартії (переглянутої)» 12 лютого 2015 року у місті Чернігів відбувся одноденний семінар-тренінг на тему «Заборона дискримінації в практиці Європейського суду з прав людини та національне антидискримінаційне законодавство».
Доповідачами-модераторами виступили Сергій Заєць та Роман Мартиновський.


Участь у заході взяли 32 адвокати, 18 із яких надають безоплатну вторинну правову допомогу на території Чернігівської області.
В рамках семінару адвокати мали змогу працювати в групах з метою вирішення практичних завдань та обміну досвідом.
Учасники заходу також ознайомилися з порядком використання електронних ресурсів Європейського Суду з Прав Людини та реєстрації у програмі HELP з метою самоосвіти.
Адвокати отримали роздатковий матеріал за темою антидискримінаційне законодавство.
Адвокати Чернігівської області вдячні організаторам заходу та доповідачам-модераторам за проведений семінар та отримані нові знання.

120215

120215 o

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua