Відбулась зустріч зі студентами Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді

Деталі

trening 20012 березня 2015 року заступник начальника відділу забезпечення якості правової допомоги Чернігівського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олеся Пирковська та адвокат, тренер-модератор Микола Росомаха провели зустріч зі студентами Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді. Участь у заході взяло близько 80 учнів. Бесіда стосувалася прав особи у разі затримання у кримінальному чи адміністративному провадженні та основні правила поводження при зустрічі із працівниками правоохоронних органів. Також студентів було ознайомлено із організацією надання безоплатної правової допомоги в Україні. Присутні мали змогу поспілкуватися з адвокатами та отримати відповіді на практичні запитання. Адвокатами було залишено роздатковий матеріал та інформаційні буклети.

IMG 1875

IMG 1873

Normal 0 21 false false false RU X-NONE X-NONE 12 березня 2015 року заступник начальника відділу забезпечення якості правової допомоги Чернігівського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олеся Пирковська та адвокат, тренер-модератор Микола Росомаха провели зустріч зі студентами Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді. Участь у заході взяло близько 80 учнів. Бесіда стосувалася прав особи у разі затримання у кримінальному чи адміністративному провадженні та основні правила поводження при зустрічі із працівниками правоохоронних органів. Також студентів було ознайомлено із організацією надання безоплатної правової допомоги в Україні. Присутні мали змогу поспілкуватися з адвокатами та отримати відповіді на практичні запитання. Адвокатами було залишено роздатковий матеріал та інформаційні буклети.
   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua