Круглий стіл на тему "Декларація захисту прав людини у кримінальному проваджені"

Деталі

image215 травня 2015 року директор Центру Ірина Протченко та начальник відділу забезпечення якості правової допомоги Олеся Пирковська взяли участь у роботі круглого столу на тему "Декларація захисту прав людини у кримінальному проваджені".

Захід організовано Проектом ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та Радою адвокатів Чернігівської області.

Метою заходу є початок процесу обговорення проекту тексту Декларації щодо захисту прав людини у кримінальному провадженні та підготовки плану дій щодо її використання.

Цілями Декларації є захист прав людини в кримінальному провадженні та забезпечення гарантій професійної діяльності адвокатів. Декларація використовуватиметься адвокатами для посилення діалогу з державними структурами, громадянським суспільством та ЗМІ з метою забезпечення захисту прав людини та дотримання гарантій адвокатської діяльності, а також для виявлення та усунення порушень під час відправлення правосуддя. Завершення розробки та ратифікація Декларації очікується в червні 2015 р.

image1

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua