Відбулось засідання комісії з добору персоналу новостворених місцевих центрів з надання БВПД

Деталі

240615 0124 червня 2015 року у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області відбулось засідання комісії з добору персоналу новостворених місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

У складі конкурсної комісії участь взяли:
Протченко Ірина  Борисівна - директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області.
Бобруйко Володимир Анатолійович - директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Кирієнко Катерина Павлівна – головний бухгалтер Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області.
Якубенко Олена Володимирівна - начальник відділу організації надання правової допомоги.
Пирковська Олеся Василівна - начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів.
Бондаренко Ірина Юріївна – заступник начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації.
В співбесіді взяли участь 4 претенденти на посади начальника відділу попередньої роботи з клієнтами, головного спеціаліста відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами, головного бухгалтера.

240615 02

240615 03

240615 04

240615 05

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua