Відбулось засідання комісії з добору персоналу новостворених місцевих центрів з надання БВПД

Деталі

250615 0125 червня 2015 року у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області відбулось засідання комісії з добору персоналу новостворених місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

250615 03У складі конкурсної комісії участь взяли:
Протченко Ірина Борисівна - директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області.
Бобруйко Володимир Анатолійович - директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Єрмоленко Анатолій - директор Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Бокач Денис Васильович - начальник відділу підтримки та розвитку інфраструктури.
Якубенко Олена Володимирівна - начальник відділу організації надання правової допомоги.
Бондаренко Ірина Юріївна – заступник начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації.
В співбесіді взяли участь 6 претендентів на посади заступника начальника відділу попередньої роботи з клієнтами та заступника начальника відділу взаємодії з субєктами надання БППД. Всього було подано 8 заяв від претендентів.

250615 02

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua