Завершився другий каскадний тренінг для адвокатів системи БПД

Деталі

260615 125 та 26 червня 2015 року відбувся другий каскадний тренінг на тему "Роль захисника при визначенні квалiфiкацiї окремих видiв криминальних правопорушень, дiї захисника у кримiнальних провадженнях, які потребують судово-медичної експертизи", для адвокатів Чернігівській області.
Організаторами каскадного тренінгу виступили: Координаційний центр з надання правової допомоги, Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області, Українська фундація правової допомоги, Американська Асоціація Юристів «Ініціатива з верховенства права» та Всеукраїнська громадська організація «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу». У перший день тренінгу з привітальним словом до адвокатів звернулась директор Чернігівського Центру Ірина Протченко, яка побажала учасникам заходу плідної роботи.

Участь у заході взяли 32 адвокати Чернігівської області.
У ході тренінгу обговорювались питання про дії захисника у випадку невірної кваліфікації правопорушення, яке інкримінується підзахисному, роль захисника при визначенні кваліфікації окремих видів кримінальних правопорушень, дії захисника у кримінальних провадженнях, які потребують проведення судово-медичної експертизи.
Кожен із учасників каскадного тренінгу отримав роздатковий матеріал за тематикою заходу.
Каскадний тренінг провели адвокати-тренери Микола Росомаха та Володимир Кухта.
Адвокати Чернігівської області вдячні організаторам за проведений захід з підвищення кваліфікації.

260615 2

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua