Проведено робочу зустріч із працівниками пенітенціарної установи

Деталі

150715 115 липня 2015 року директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Олеся Пирковська та адвокат, голова регіонального відділення ГО «Об'єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» в Чернігівській області Микола Росомаха відвідали Новгород-Сіверську установу виконання покарань № 31 та провели робочу зустріч із працівниками установи з метою роз'яснення змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», внесеними у зв'язку із прийняттям Закону України «Про прокуратуру» від 14.10.2014 № 1697-VII.

В ході зустрічі присутнім було роз’яснено порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги засудженим особам, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі, та види правових послуг, на які мають право особи даної категорії. Особливу увагу було приділено питанню правильного оформлення звернень осіб, у яких виникла необхідність в отриманні безоплатної вторинної правової допомоги та надано примірний зразок заяви засудженої особи про отримання такої допомоги.
Також, з метою інформування засуджених, які відбувають покарання у Новгород-Сіверській установі виконання покарань № 31, про їх права представники Центру залишили роздатковий матеріал та інформаційні буклети.

150715 2

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua