Проведено робочу зустріч з працівниками управління Пенсійного фонду України в місті Чернігові

Деталі

040815 14 серпня 2015 року директором Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимиром Бобруйко було проведено робочу зустріч з працівниками управління Пенсійного фонду України в місті Чернігові.
Результатом зустрічі є домовленість з начальником управління Пенсійного фонду України в місті Чернігові Миколою Демченко про співпрацю, а також попередня домовленість щодо направлення до Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги суб’єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги (зокрема, інвалідів, які отримують пенсію у розмірі менше двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб).

Під час робочої зустрічі було роз’яснено поняття безоплатної вторинної правової допомоги, зазначено хто має право та хто надає безоплатну вторинну правову допомогу. Звернуто увагу на порядок подання та порядок розгляду звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги.

040815 2

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua