Робоча зустріч Ніжинського МЦ з надання БВПД з працівниками Ніжинської міжрайонної прокуратури

Деталі

040815 404 серпня 2015 року відбулася зустріч працівників Ніжинського МЦ з надання БВПД та прокурорів Ніжинської міжрайонної прокуратури, метою якої було удосконалення практики впровадження Закону України “Про прокуратуру” та Закону України “Про безоплатну правову допомогу”. Були обговоренні питання щодо змін пов’язаних з частковим позбавлення повноважень прокуратури щодо представництва інтересів осіб у суді. Новим Законом України “Про прокуратуру”, що вступив в законну силу 15.07.2015р., передбачено передання більшої частини повноважень щодо представництва інтересів громадян від органів прокуратури до системи безоплатної правової допомоги та надання безоплатної правової допомоги усім суб’єктам права на неї (у тому числі в цивільних та адміністративних справах, а також потерпілим і свідкам у кримінальних провадженнях) у повному обсязі.

Також, обговорили шляхи становлення та вдосконалення основного завдання центрів – створення рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя шляхом належного інформування та організації надання безоплатної вторинної правової допомоги. Працівниками центру розроблено інформаційний лист, щодо діяльності Ніжинського МЦ з надання БВПД, де зазначено перелік категорій громадян, які мають право на БВПД, відповідно до ст. 14 Закону України “Про безоплатну правову допомогу”, види правових послуг, перелік галузей права, по яким надається допомога, контактні телефони та графік роботи центру.

040815 3

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua