Про безоплатну правову допомогу розповідали вихованцям Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

Деталі

 

111219 3 1Згідно з Конституцією України: кожен має право на професійну правничу допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Про те, як реалізувати своє право на безоплатну праву допомогу, куди звертатись та надання яких послуг покладено на систему безоплатної правової допомоги, спілкувались з вихованцям Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Детальніше...

Про розвиток системи безоплатної правової допомоги розповідали представникам органів місцевого самоврядування під час круглого столу

Деталі

1112192«Тенденції розвитку та реалізації прав людини і громадянина України» - тема кругло столу в ході якого фахівці системи безоплатної правої допомоги розповідали присутнім спеціалістам апаратів виконкомів об’єднаних територіальних громад про розвиток систем безоплатної правової допомоги, особливості її надання, роботу центрів, мережу доступу до безоплатної правової допомоги та напрями за якими ведеться активна співпраця з органами місцевого самоврядування.

Детальніше...

День БПД: кава з директором, екскурсія БПД та живе спілкування з гостями

Деталі

101219 4 10 грудня світова спільнота відзначає День прав людини, а в Україні цього року вперше ініційовано проведення Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги – у пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 року Загальної декларації прав людини. Центри та бюро правової допомоги, зокрема й на Чернігівщині, підготували низку цікавих заходів.

Детальніше...

Про безоплатну правову допомогу говорили з працівниками Головного управління статистики у Чернігівській області

Деталі

091219 2Одним із пріоритетних напрямів роботи системи безоплатної правової допомоги – є інформування громадян про їх право звернутись за безоплатною правовою допомогою та на які послуги вони можуть розраховувати.

З 2013 року захист осіб у кримінальному процесі покладено на регіональні центри з надання безоплатної правової допомоги. Завдяки роботі центрів вдалось суттєво зменшити рівень порушень прав затриманих, а також кількість незаконних чи неоформлених затримань громадян.

Детальніше...

Про реалізацію свого конституційного права на захист говорили під час круглого столу

Деталі

061219 26 грудня 2019 року в Академії ДПтС за участі: представників філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області; Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області; курсантів Академії ДПтС; викладачів та студентів Чернігівського інституту інформації бізнесу і права та представників Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області провели круглий стіл на тему: «Реалізація конституційного права на захист».

Детальніше...

Про соціальний та правовий захист дітей говорили з соціальними педагогами Чернігівщини.

Деталі

211119 3Сьогодні директор Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимир Бобруйко спільно з головним спеціалістом відділу комунікації та правопросвітництва Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Дмитром Савуляком та юристом партнерської організації «МАРТ» Дмитром Науменком зустрілись з соціальними педагогами Чернігівщини.

Детальніше...

Про права дітей говорили під час круглого столу

Деталі

201119 120 листопада 1989 року стала знаковою датою – саме в цей день держави-члени Організації Об’єднаних Націй прийняли Конвенцію про права дитини(Конвенція), чим визначили, що:

•        дитина, внаслідок її фізичної і розумової незрілості, потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи належний правовий захист як до, так і після народження;

•        дитині для повного і гармонійного розвитку її особи необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові і розуміння;

                                               •        важливість міжнародного співробітництва для поліпшення умов життя дітей в кожній країні, зокрема в країнах, що розвиваються.

Детальніше...

Зустріч зі студентами юридичного факультету відбулась у форматі відкритого діалогу

Деталі

18112019 1Про систему безоплатної правової допомоги, престижність та відповідальність професії правника, розбудову правової держави та адвокатську діяльність спілкувались зі студентами юридичного факультету Чернігівського національного технологічного університету під час зустрічі з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іриною Протченко.

Детальніше...

Регіональним центром з надання БВПД у Чернігівській області було проведено тренінг для адвокатів

Деталі

 

151119 3"Сьогодні ми відновлюємо практику проведення тренінгів для підвищення кваліфікації адвокатів, що співпрацюють з системою безоплатної вторинної правової допомоги. Підвищення кваліфікації адвокатів – одне із зобов’язань, яке лежить на центрах з надання БВПД, для виконання якого докладається всіх можливих зусиль. Результатом цих зусиль, на сьогодні, стало проведення тренінгу на актуальну тему «Кримінальний процесуальний кодекс України: застосування крізь призму європейських стандартів». Захід акредитований Вищою школою адвокатури Національної асоціації адвокатів України, що дає змогу присутнім адвокатам отримати 8 залікових балів, які використовуються для оцінювання підвищення кваліфікації адвокатів"- зазначила під час вступного слова Олеся Пирковська, заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області.

Детальніше...

Програма розвитку безоплатної правової допомоги в дії

Деталі

141119 2Надзвичайно важливо, щоб органи місцевого самоврядування брали участь в розвитку та розбудові, покращенні якості та доступності до безоплатної правової допомоги в зоні своєї юрисдикції. Завдяки активній участі громади в житті системи безоплатної вторинної правової допомоги - її надання відбувається більш якісно та профільно, орієнтується на потреби регіону. Завдяки підтримці, з боку ОМС, також, розробляються та друкуються інформаційні-буклети, банери, розміщуються рекламна інформація.

Детальніше...

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua