Слова співчуття

Деталі

candleКоманда Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області висловлює щирі співчуття близькім та рідним адвоката Борщака Петра Степановича у зв′язку з його передчасною смертю.
Нехай світла пам'ять про нього назавжди залишається в серцях усіх, хто мав радість його знати.
Вічна пам'ять....

Відбулась керівна рада директорів центрів з надання БПД Чернігівщини

Деталі

261219 1Для підбиття підсумків роботи за поточний рік та планування діяльності на наступний рік, з врахуванням майбутніх реформ та змін, що чекають нас в наступному році, було проведено керівну раду за участю очільників   центрів з надання безоплатної правової допомоги у Чернігівській області, під час якої директори Менського, Ніжинського та Чернігівського місцевих центрів разом з очільницею Регіонального центру Іриною Протченко мали змогу обговорити підсумки стратегічних сесій, що відбулися у жовтні-листопаді 2019 року по всій Україні та на основі їх результатів здійснили планування діяльності на 2020 рік.

Детальніше...

Адвокати Чернігівщини, що співпрацюють з системою БПД були відзначені подяками та грамотами

Деталі

191219 1За високий професіоналізм, відданість справі, якість та своєчасність надання правової допомоги, а також вагомий внесок в розбудову правової держави та з нагоди професійного свята – Дня адвокатури було відзначено адвокатів, що співпрацюють з системою БПД Чернігівщини.

Детальніше...

Як захистити свої права в мережі інтернет дізнались учні Чернігова

Деталі

З розвитком інформаційних технологій побільша161219 2ло можливостей для вчинення шахрайських та інших злочинних дій дистанційно. Особливо вразливі до даного виду злочинів – діти. Про те, як вберегти себе та не стати жертвою злочинців розповідала учням директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко спільно з директором Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимиром Бобруйком.

Детальніше...

Більше про безоплатну правову допомогу дізнались студенти юридичного факультету Нацiонального унiверситету "Чернiгiвська полiтехнiка"

Деталі

131219 2Система безоплатної правової допомоги розвивається в Україні стрімкими темпами. Є дуже прогресивною та миттєво реагує на зміни в суспільно-політичному житті країни, забезпечуючи, таким чином, надання можливості отримати безоплатну правову допомогу з найбільш актуальних питань. Не дивно, що така діяльність привертає до себе увагу майбутніх правників, які хочуть дізнатись більше про те, як розпочала свою роботу система безоплатної правової допомоги в Україні та як вона розвивалась.

Детальніше...

Про безоплатну правову допомогу розповідали вихованцям Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

Деталі

 

111219 3 1Згідно з Конституцією України: кожен має право на професійну правничу допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Про те, як реалізувати своє право на безоплатну праву допомогу, куди звертатись та надання яких послуг покладено на систему безоплатної правової допомоги, спілкувались з вихованцям Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Детальніше...

Про розвиток системи безоплатної правової допомоги розповідали представникам органів місцевого самоврядування під час круглого столу

Деталі

1112192«Тенденції розвитку та реалізації прав людини і громадянина України» - тема кругло столу в ході якого фахівці системи безоплатної правої допомоги розповідали присутнім спеціалістам апаратів виконкомів об’єднаних територіальних громад про розвиток систем безоплатної правової допомоги, особливості її надання, роботу центрів, мережу доступу до безоплатної правової допомоги та напрями за якими ведеться активна співпраця з органами місцевого самоврядування.

Детальніше...

День БПД: кава з директором, екскурсія БПД та живе спілкування з гостями

Деталі

101219 4 10 грудня світова спільнота відзначає День прав людини, а в Україні цього року вперше ініційовано проведення Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги – у пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 року Загальної декларації прав людини. Центри та бюро правової допомоги, зокрема й на Чернігівщині, підготували низку цікавих заходів.

Детальніше...

Про безоплатну правову допомогу говорили з працівниками Головного управління статистики у Чернігівській області

Деталі

091219 2Одним із пріоритетних напрямів роботи системи безоплатної правової допомоги – є інформування громадян про їх право звернутись за безоплатною правовою допомогою та на які послуги вони можуть розраховувати.

З 2013 року захист осіб у кримінальному процесі покладено на регіональні центри з надання безоплатної правової допомоги. Завдяки роботі центрів вдалось суттєво зменшити рівень порушень прав затриманих, а також кількість незаконних чи неоформлених затримань громадян.

Детальніше...

Про реалізацію свого конституційного права на захист говорили під час круглого столу

Деталі

061219 26 грудня 2019 року в Академії ДПтС за участі: представників філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області; Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області; курсантів Академії ДПтС; викладачів та студентів Чернігівського інституту інформації бізнесу і права та представників Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області провели круглий стіл на тему: «Реалізація конституційного права на захист».

Детальніше...

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua